ZPRÁVY Z DOMOVA

Březen

 

Akce, které v našem Domově Pod Skalami už proběhly:

V sobotu 28. února jsme s našimi uživateli uspořádali už čtvrtý ročník Masopustního reje. Masky, které si sami připravili naši uživatelé, prošli vesnicí a pěkné dopoledne zakončili na sále Domova, kde jsme si zatancovali, vypili kávičku, popovídali si a zakousli i něčeho dobrého.

 

Další akce proběhla v sobotu 14.3. Konala se opět na sále SAČ našeho Domova a jmenovala se - Šikovné ručičky. Naši uživatelé zde mohli projevit své dovednosti a popustit uzdu své fantazii. Vznikly pěkné výrobky z papíru, malovaly se kraslice, uživatelé pracovali s různými materiály.

 

A co chystáme dalšího?

V sobotu 28.3. proběhne, pokud nám bude počasí přát, akce s názvem Sportování nejen pro zasmání. Rádi přivítáme všechny uživatelé, kteří se chtějí pobavit, zasmát a strávit pěkné odpoledne - podrobnosti dodáme v dalších zprávičkách.

 

No a na úterý 7.4. máme naplánovanou pomlázkovou zábavu v Kulturním domě v Pěnčíně. Akce v Kulturáku v Pěnčíně již pořádáme několik let a vždycky s našimi uživateli strávíme pěkné dny. Vytancujeme se dosyta, trošku si zasoutěžíme, máme čas si popovídat a sejít se společně s ostatními. Srdečně zveme.

 

19.března 2009 se konal Turnaj ve stolním tenise, kterého se zúčastnilo čtrnáct uživatelů našeho domova. Hráči byli rozděleni do dvou skupin, podle svých hráčských dovedností tak, aby měli všichni šanci zvítězit. Všichni hráči, ať vítězové či poražení, byli odměněni diplomy, kšiltovkami a drobnými upomínkovými předměty. Hlavní cenou pro absolutního vítěze bylo plyšové štěně a borůvkový dort, o který se všichni hráči s nadšením podělili. Celý turnaj probíhal v příjemné náladě, za podpory diváků, jenž se dostavili, všem se velmi líbil a už se těší na další .