ZPRÁVY Z DOMOVA

Farní ples v BakověŠli jsme asi k dvacáté hodině. Šli jsme pěšky na náměstí. V šatně v přízemí byla ještě zima, ale když jsme přišli do sálu, tak tam bylo pěkně teploučko. Přivítal nás pan farář. Byl trošku zklamaný, že nás tam bylo tak málo, ale nám to nevadilo. Pan farář řek pár slov do mikrofonu a pak už se začalo tančit. Tančili jsme s Mílou a Olinkou a s Janou Paříkovou. Vyzvali jsme k tanci i ostatní dámy. Já jsem tančil s Mirkou a při tanci jsme si pěkně popovídali. Tančili i Břéťa a Bohouš. Jak jinak se seznámit. Ples byl moc hezký. Přijel i pan ředitel s Danuškou. Už se těšíme na další ples.

Uživatel chráněného bydlení v Bakově – Václav Bartoš

Články, kterými uživatelé přispívají do časopisu nejsou upravovány.


Byli jsme na plese
Na pátek 3.2.2012 dostali klienti bakovského chráněného bydlení nabídku, aby se zúčastnili Farního plesu. Téměř okamžitě to prokonzultovali s pracovnicí ch.b. a vzešlo z toho toto: jdeme, už se moc těšíme. Nabídku přijali všichni z Bakova, tj. sedm klientů a jeden klient z Mnichova Hradiště.
V pátek navečer nastala velká příprava – hygiena, oholit, navonět, no prostě dát se do gala. Však jim to všem taky slušelo.
Samotný ples se nám moc líbil – se vším všudy, s vystoupením sólových zpěváků, s hudbou. Nejvíce jsme si to však užili při tanci. Ať už jsme tancovali společně, nebo na parketu v páru. Vyzvali jsem k tanci i přítomné dámy, no prostě byla to paráda. Domů jsme odcházeli až po půlnoci a byl to pro nás všechny opravdu silný zážitek.
Děkujeme panu faráři Veithovi za pozvání a už se těšíme na další akce.